MacOSNarzędziaNarzędzia systemoweLaunchpad Manager
Launchpad Manager ikona

Launchpad Manager1.0.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Launchpad Manager to prosta aplikacja do zarządzania listą aplikacji w systemowym Launchpadzie.

Co prawda do podstawowej organizacji aplikacji w Launchpadzie nie potrzeba żadnego dodatkowego programu, opisywana aplikacja oferuje kilka przydatnych funkcji. Za pomocą Launchpad Managera w prosty sposób ułożymy aplikacje w porządku alfabetycznym lub jednym kliknięciem przywrócimy ułożenie ikon do oryginalnej kolejności. Ustawienia Launchpada można zapisać do pliku w celu późniejszego łatwego przywrócenia układu ikon za pomocą Launchpad Managera.

To jednak nie koniec możliwości aplikacji. Program umożliwia zmianę nazw, a także usuwanie ikony aplikacji z Launchpada bez usuwania danej aplikacji z systemu. W podobny sposób przekładać możemy również widgety w Dashboardzie, ponieważ wbrew nazwie aplikacja posiada taką możliwość.

Launchpad Manager pozwala na znacznie łatwiejszą organizację ikon w Lanuchpadzie niż jest to możliwe z poziomu systemu OS X. Kilka dodatkowych opcji czyni z niego bardzo przydatne narzędzie dla każdego użytkownika Maca. Aplikacja dostępna jest za darmo w wersji demo o ograniczonych możliwościach. Nie można za jej pomocą przenosić ikon grupowo, wczytywać zapisanego wcześniej układu ikon i sortować ich alfabetycznie. Aby pozbyć się wymienionych ograniczeń konieczny jest zakup pełnej wersji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań322
Data aktualizacji9 mar 2017
Rozmiar pliku2.67 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Launchpad Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)