bDUjfgDF
Laundry Day - Care Symbol Reader ikona

Laundry Day - Care Symbol Reader1.0

Strona głównaiOSDomInne programy dla domuLaundry Day - Care Symbol Reader
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Laundry Day - Care Symbol Reader to aplikacja przydatna dla tych, którzy zawsze zastanawiają się, co oznaczają poszczególne symbole dotyczące zasad prania umieszczone na metkach ubrań.

bDUjfgDH

Tajemnicze ikony sugerujące, jak należy prać daną tkaninę, wielu osobom często spędzają sen z powiek. Nie są to bowiem znaki powszechnie znane i zdarza się, że przed uruchomieniem pralki sprawdza się ich znaczenie w wyszukiwarkach internetowych. Aplikacja Laundry Day - Care Symbol Reader powstała po to, aby nieco uprosić proces rozszyfrowywania znaków na metkach.

Program posiada wbudowany skaner, który działa podobnie, jak skaner kodów QR. Wystarczy uruchomić aplikację i podsunąć metkę pod aparat fotograficzny. Program wyszuka wytłumaczenie dotyczące każdego z symboli. W aplikacji znajdziemy też przystępną bazę poszczególnych znaków dotyczących zasad prania tkanin, podzieloną na kategorie takie, jak pranie, wybielanie lub suszenie. Program zawiera też garść porad i wskazówek dotyczących zarówno wykorzystania wszystkich możliwości pralek automatycznych, jak też ułatwiania samego prania.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentJan Plesek
Liczba pobrań50
Data aktualizacji28 sty 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Laundry Day - Care Symbol Reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjfgEm
bDUjfgED