WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełLazesoft Recover My Password

Lazesoft Recover My Password4.3.1 Home Edition

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lazesoft Recover My Password to darmowe (do zastosowań niekomercyjnych) narzędzie pomocne w przypadku kiedy zapomnieliśmy hasła do naszego konta użytkownika w systemie Windows. Z jego pomocą, w kilku prostych krokach zresetujemy hasło do konta administratora, jak również każdego innego użytkownika komputera.

Program daje użytkownikowi możliwość utworzenia nośnika rozruchowego (CD/USB), z poziomu którego należy uruchomić komputer. Po tej operacji możliwe jest zresetowanie utraconego hasła do konta administratora, administratora domeny lub dowolnego innego konta użytkownika w systemie Windows. Narzędzie z powodzeniem posłużyć może również do odczytu numeru licencyjnego Windows oraz wyłączenia mechanizmu wygasania haseł do kont użytkowników.

Lazesoft Recover My Password wspiera środowiska wielosystemowe, obsługuje dyski IDE, SCSI, SATA, USB, SAS itp., a także systemy plików FAT, FAT32 oraz NTFS. Aktualna wersja współpracuje z systemami rozruchowymi BIOS i UEFI.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLazesoft
Liczba pobrań1 283
Data aktualizacji25 kwi 2019
Rozmiar pliku35.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)