bEgkUVHF
Lazesoft Recovery Suite ikona

Lazesoft Recovery Suite4.2.3 Home Edition

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychLazesoft Recovery Suite
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lazesoft Recovery Suite Home Edition to darmowy (do zastosowań niekomercyjnych) pakiet narzędzi do kompleksowej archiwizacji danych i odzyskiwania utraconych z różnych przyczyn plików. Skupia on w sobie moduły przeznaczone do naprawy mechanizmu bootowania systemu, odzyskiwania danych i haseł, a także wykonywania oraz przywracania kopii zapasowych plików.

bEgkUVHH

Główną funkcją programu jest odzyskiwanie danych. W nasze ręce trafia skuteczny i szybki mechanizm przywracania plików z dysku twardego czy też nośników wymiennych, a także odzyskiwania całych partycji. Mechanizm jest bardzo prosty w obsłudze, a jego sposób działania nie odbiega od tych stosowanych w konkurencyjnym oprogramowania. Po wskazaniu dysku do analizy Lazesoft Recovery Suite wyświetla pełną listę danych usuniętych, ale możliwych do odzyskania. Nie zabrakło opcji podglądu plików przed ich odzyskaniem oraz filtrowania wyszukanych pozycji np. ze względu na rozszerzenie pliku.

Inne, niemniej przydatne, moduły tego pakietu to narzędzie do naprawiania problemów z rozruchem systemu Windows, odzyskiwania haseł oraz archiwizacji danych z wskazanego dysku twardego. Na uwagę zasługuje ostatnia z wymienionych funkcji, której możliwości nie powstydziłby się nawet komercyjny produkt tego typu. Umożliwia ona tworzenie i przywracanie obrazów dysków oraz klonowanie dysków i partycji. Kolejne funkcje tego modułu to opcje narzędziowe, pozwalające tworzyć i usuwać partycje, formatować je, a także archiwizować MBR i tablice partycji.

Lazesoft Recovery Suite przydatny okazuje się w sytuacjach kiedy musimy np. odzyskać skasowane przez nieuwagę lub wirusy dane, przywrócić uszkodzone, bądź skasowane partycje lub pliki z sformatowanych dysków. Narzędzie pozwala na odzyskiwanie zaszyfrowanych danych z partycji NTFS, obsługując przy tym partycje MBR, GPT, dynamiczne woluminy oraz interfejsy IDE, SATA, SCSI, SSD, USB, IPOD, IPhone i RAID.

Program daje możliwość stworzenia dysku rozruchowego użytecznego podczas przeprowadzania procesu odzyskiwania danych na komputerach, na których nie uruchamia się system operacyjny.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Lazesoft Recovery Suite 4.2.3 Home Editionwersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.511 ocen
ProducentLazesoft
Liczba pobrań20 786
Data aktualizacji30 paź 2017
Rozmiar pliku31.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Lazesoft Recovery Suite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgkUVIm
bEgkUVID