Learn to Fly 3 na weekend

Learn to Fly 3 na weekend
20.05.2017 10:45
Learn to Fly 3 na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Learn to Fly 3 – utrzymaną w komiksowym klimacie, kolejną edycję przygód pingwina, amatora podniebnych lotów. Dzięki nieograniczonej wyobraźni oraz możliwościom jakie gra oferuje, jesteśmy w stanie zapewnić bohaterowi sporą dawkę pozytywnych emocji.

Rozgrywka składa się z 4 trybów: Story, w którym systematycznie ulepszamy statek i staramy się wzlecieć możliwie jak najwyżej, Payload, gdzie stawiamy na moc silników i wznosimy ciężary w górę, Classic, gdzie dla odmiany walczymy o odległość, co gruntownie wpływa na rodzaj zastosowanej strategii oraz Sandbox – tryb prób, eksperymentów i zabawy z mieszaniem wszystkich dostępnych właściwości i atrybutów.

Learn to Fly 3 gameplay trailer

Kluczem do sukcesu w grze jest skonstruowanie możliwie najlepszego i najbardziej wydajnego nośnika dla naszego pingwina przy użyciu dostępnych na daną chwilę środków. Fundusze rzecz jasna można mnożyć bez końca i co za tym idzie stale unowocześniać pojazd, ale powiązane jest to ściśle z ilością oddanych lotów. Generalnie, im dłużej przebywamy w powietrzu, tym więcej kasy do nas wpada.

Learn to Fly 3 ma bardzo rozbudowany system postępu i rozwoju jednostki, wzbogacony dodatkowo o system osiągnięć oraz różnych uaktualnień, mających duży wpływ na wiele rodzajów aspektów zawartych w grze. Powoduje to, że gra szybko się nie nudzi. Rozgrywka dobrze koi nerwy i działa odstresowująco ;-).

Grę Learn to Fly 3 można pobrać w dziale:

Gry → Strategiczne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (1)