Learn to Fly 3 na weekend

Learn to Fly 3 na weekend

Learn to Fly 3 na weekend
Rafał Szramowiat
20.05.2017 10:45

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Learn to Fly 3 – utrzymaną w komiksowym klimacie, kolejną edycję przygód pingwina, amatora podniebnych lotów. Dzięki nieograniczonej wyobraźni oraz możliwościom jakie gra oferuje, jesteśmy w stanie zapewnić bohaterowi sporą dawkę pozytywnych emocji.

Rozgrywka składa się z 4 trybów: Story, w którym systematycznie ulepszamy statek i staramy się wzlecieć możliwie jak najwyżej, Payload, gdzie stawiamy na moc silników i wznosimy ciężary w górę, Classic, gdzie dla odmiany walczymy o odległość, co gruntownie wpływa na rodzaj zastosowanej strategii oraz Sandbox – tryb prób, eksperymentów i zabawy z mieszaniem wszystkich dostępnych właściwości i atrybutów.

Learn to Fly 3 gameplay trailer

Kluczem do sukcesu w grze jest skonstruowanie możliwie najlepszego i najbardziej wydajnego nośnika dla naszego pingwina przy użyciu dostępnych na daną chwilę środków. Fundusze rzecz jasna można mnożyć bez końca i co za tym idzie stale unowocześniać pojazd, ale powiązane jest to ściśle z ilością oddanych lotów. Generalnie, im dłużej przebywamy w powietrzu, tym więcej kasy do nas wpada.

Learn to Fly 3 ma bardzo rozbudowany system postępu i rozwoju jednostki, wzbogacony dodatkowo o system osiągnięć oraz różnych uaktualnień, mających duży wpływ na wiele rodzajów aspektów zawartych w grze. Powoduje to, że gra szybko się nie nudzi. Rozgrywka dobrze koi nerwy i działa odstresowująco ;-).

Grę Learn to Fly 3 można pobrać w dziale:

Gry → Strategiczne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (1)