r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Learn to Fly 3 1.2.10

Strona główna Windows Gry Strategiczne

Learn to Fly 3 to utrzymana w sympatycznym klimacie kolejna edycja przygód pingwina amatora podniebnych lotów. Dzięki nieograniczonej wyobraźni oraz możliwościom jakie gra oferuje jesteśmy w stanie zapewnić bohaterowi naprawdę sporą dawkę pozytywnych emocji.

Galeria programu

Rozgrywka składa się z 4 trybów: Story, w którym systematycznie ulepszamy statek i staramy się wzlecieć możliwie jak najwyżej, Payload - tu stawiamy na moc silników i wznosimy ciężary w górę, Classic, gdzie dla odmiany walczymy o odległość, co gruntownie wpływa na rodzaj zastosowanej strategii oraz Sandbox - tryb prób, eksperymentów i zabawy z mieszaniem wszystkich dostępnych właściwości i atrybutów.

Kluczem do sukcesu w grze jest skonstruowanie możliwie najlepszego i najbardziej wydajnego nośnika dla naszego pingwina przy użyciu dostępnych na daną chwilę środków. Fundusze rzecz jasna można mnożyć bez końca i co za tym idzie stale unowocześniać pojazd, ale powiązane jest to ściśle z ilością oddanych lotów. Generalnie, im dłużej przebywamy w powietrzu, tym więcej kasy do nas wpada.

Learn to Fly 3 posiada bardzo rozbudowany system postępu i rozwoju jednostki wzbogacony dodatkowo o system osiągnięć oraz różnych uaktualnień mających duży wpływ na wiele rodzajów aspektów zawartych w grze. Powoduje to, że gra szybko się nie nudzi. Gra się w nią bardzo sympatycznie, a sama rozgrywka dobrze koi nerwy i działa odstresowująco ;-).

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam – specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i pobieranie gier komputerowych, ale także oferującą graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólnej gry.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Learn to Fly 3 na weekend

1
ROZRYWKA 20.05.2017 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Learn to Fly 3 – utrzymaną w komiksowym klimacie, kolejną edycję przygód pingwina, amatora podniebnych lotów. Dzięki nieograniczonej wyobraźni oraz możliwościom jakie gra oferuje, jesteśmy w stanie zapewnić bohaterowi sporą dawkę pozytywnych emocji. Rozgrywka składa się z 4 trybów: Story, w którym systematycznie ulepszamy statek i staramy się wzlecieć możliwie jak najwyżej, Payload, gdzie stawiamy na moc silników i wznosimy ciężary w górę, Classic, gdzie dla odmiany walczymy o odległość, co gruntownie wpływa na rodzaj zastosowanej…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.