Learn to Fly 3 1.2.10

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Learn to Fly 3 to utrzymana w sympatycznym klimacie kolejna edycja przygód pingwina amatora podniebnych lotów. Dzięki nieograniczonej wyobraźni oraz możliwościom jakie gra oferuje jesteśmy w stanie zapewnić bohaterowi naprawdę sporą dawkę pozytywnych emocji.

Rozgrywka składa się z 4 trybów: Story, w którym systematycznie ulepszamy statek i staramy się wzlecieć możliwie jak najwyżej, Payload - tu stawiamy na moc silników i wznosimy ciężary w górę, Classic, gdzie dla odmiany walczymy o odległość, co gruntownie wpływa na rodzaj zastosowanej strategii oraz Sandbox - tryb prób, eksperymentów i zabawy z mieszaniem wszystkich dostępnych właściwości i atrybutów.

Kluczem do sukcesu w grze jest skonstruowanie możliwie najlepszego i najbardziej wydajnego nośnika dla naszego pingwina przy użyciu dostępnych na daną chwilę środków. Fundusze rzecz jasna można mnożyć bez końca i co za tym idzie stale unowocześniać pojazd, ale powiązane jest to ściśle z ilością oddanych lotów. Generalnie, im dłużej przebywamy w powietrzu, tym więcej kasy do nas wpada.

Learn to Fly 3 posiada bardzo rozbudowany system postępu i rozwoju jednostki wzbogacony dodatkowo o system osiągnięć oraz różnych uaktualnień mających duży wpływ na wiele rodzajów aspektów zawartych w grze. Powoduje to, że gra szybko się nie nudzi. Gra się w nią bardzo sympatycznie, a sama rozgrywka dobrze koi nerwy i działa odstresowująco ;-).

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam – specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i pobieranie gier komputerowych, ale także oferującą graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólnej gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!