WindowsBiuroEdytory tekstówLeft
Left ikona

Left0.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Left to darmowy edytor tekstu, który daje użytkownikowi całkiem interesujące możliwości.

W głównym oknie programu Left możemy po prostu wprowadzać kolejne linijki tekstu i oddzielać poszczególne akapity bez jakiejkolwiek opcji formatowania naszego dokumentu (zarówno tło, jak i rodzaj czcionki, są z góry narzucone). Znacznie ciekawiej zrobi się jednak, kiedy zaczniemy korzystać z dodatkowych znaczników, takich jak: #,## lub--, które pozwolą nam utworzyć coś w rodzaju spisu treści widocznego po lewej stronie ekranu.

Minimalistyczny interfejs użytkownika wcale nie oznacza, że Left posiada znikomą liczbę opcji. Poza wyżej wymienionymi możliwościami znajdziemy tu również funkcję autouzupełniania oraz słownik synonimów. Dostępne są również skróty klawiaturowe (pełny wykaz znajduje na oficjalnej stronie producenta) ułatwiające m.in. nawigowanie w programie czy otwieranie i zapisywanie plików.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań371
Data aktualizacji24 kwi 2018
Rozmiar pliku53.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Left ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)