WindowsFirmaProgramy do fakturowaniaLefthand Sprzedaż i Magazyn

Lefthand Sprzedaż i Magazyn4.5.00-6032

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lefthand Sprzedaż i Magazyn to aplikacja przeznaczona do fakturowania i obsługi magazynów. Pozwala na kompleksowe zarządzanie fakturami Vat, wieloma rodzajami dokumentów magazynowych i zamówieniami.

Najważniejszym atutem aplikacji Lefthand Sprzedaż i Magazyn księgowość jest możliwość przenoszenia danych pomiędzy komputerami z zainstalowanym systemem Windows i Linux. Program jako jeden z nielicznych udostępniony został dla tych dwóch platform. W przypadku systemu Linux wspieranych jest wiele najpopularniejszych dystrybucji tego system: Fedora, Mandriva, Aurox, SuSe, KUbuntu, Slackware czy Debian.

Lefthand Sprzedaż i Magazyn wyposażony został m. in. w moduły obsługi sprzedaży i fakturowania, obsługę zakupionych faktur VAT, obsługę zamówień na towary i usługi, moduł remanentów, korekcji towarów i usług czy ewidencji magazynowej (obsługa nieograniczonej ilości magazynów. Dodatkowo w aplikacji znajdziemy moduł CRM - centrum wiedzy o kontrahentach i reprezentantach firmy.

Ponadto program oferuje takie funkcje jak analiza logowań do aplikacji, możliwość pracy w sieci LAN, Internet itp., możliwość uruchomienia programu z poziomu przeglądarki internetowej (wykorzystując oprogramowanie nxserver), eksport danych z okien przeglądania do arkusza kalkulacyjnego i do formatu PDF czy eksport danych z raportów znakowych do arkusza kalkulacyjnego.

Ograniczenia wersji testowej

Wersja trial programu działa w pełni funkcjonalnie przez 35 dni. Po tym czasie należy zakupić licencje by móc kontynuować pracę z programem. Ponadto program wyświetla reklamy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.022 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 832
Data aktualizacji16 sty 2019
Rozmiar pliku37.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)