Lenovo Legion, nowa linia produktów dla graczy, kolejny konkurs #IEM

Lenovo Legion, nowa linia produktów dla graczy, kolejny konkurs #IEM

Lenovo Legion, nowa linia produktów dla graczy, kolejny konkurs #IEM
Krzysztof Fiedor
05.03.2017 13:41, aktualizacja: 05.03.2017 17:08

Jednym z wystawców na Intel Extreme Masters jest firma Lenovo. Finał mistrzostw to świetna okazja do zaprezentowania produktów dla graczy. Lenovo wprowadza na polski rynek całą linię produktów pod nazwą Legion. Przybliżamy najciekawsze produkty, które możecie sprawdzić na miejscu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W pierwszej kolejności na polski rynek trafią dwa modele notebooków Lenovo Legion Y720 i Y520, czyli potężne urządzenia gamingowe stworzone z myślą zarówno o entuzjastach, jak i nieco bardziej tradycyjnych graczach. Wyposażone w najnowsze podzespoły zapewniają wysoką wydajność i gwarantują płynną oraz komfortową rozgrywkę najwyższej jakości. Duża ilość pamięci RAM z opcją rozbudowy, gotowość do obsługi wirtualnej rzeczywistości, opcjonalny kontroler Xbox One, podświetlana klawiatura oraz najnowsze rozwiązania sieciowe pozwolą mierzyć się w wirtualnych rozgrywkach i zdobywać pierwsze trofea w e-sporcie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na stoisku można zobaczyć także inne produkty z gamingowego portfolio marki, akcesoria dla graczy, monitory, gamingowy komputer Lenovo AIO Y910, jeden z najmniejszych pecetów Lenovo Y710 Cube, czy najmocniejszą propozycję od marki – Lenovo Y910.

Konkurs!

Oczywiście mamy też konkurs. Dla tych, którzy nie mogą się pojawić na Intel Extreme Masters, przygotowaliśmy zabawę, w której można wygrać pakiet fantów z logo Lenovo Legion. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: jakie najważniejsze cechy powinien mieć sprzęt gamingowy? Można opisać notebooka lub komputer stacjonarny.

350196230288598977

Spośród odpowiedzi zarejestrowanych użytkowników wybierzemy jedną najciekawszą odpowiedź. Macie czas do środy, 8 marca, do północy. Zwycięzcę ogłosimy w piątek 10 marca.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)