Lenovo OneKey Recovery8.0.0.1219

Strona głównaWindowsNarzędziaArchiwizacja danychLenovo OneKey Recovery
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Lenovo OneKey Recovery to narzędzie do przygotowywania kopii zapasowej i przywracania systemu Windows kierowane do posiadaczy komputerów przenośnych Lenovo z funkcją OneKey.

Program pozwala w łatwy sposób przywrócić system operacyjny do ustawień fabrycznych, wtedy gdy pojawiają się jakieś problemy z jego poprawnym działaniem. Wykorzystuje on w tym celu specjalną, ukrytą partycję zawierającą o nazwie Recovery, na której zapisane są wszystkie potrzebne pliki do zresetowania systemu, a także kopie zapasowe.

Kolejną przydatną opcją Lenovo OneKey Recovery jest kopia zapasowa systemu, która daje użytkownikowi możliwość stworzenia backupu systemu wraz z wszystkimi aplikacjami, grami czy ustawieniami i zapisanie go do pliku obrazu dysku. W przyszłości posłużyć on może do szybkiego przywrócenia komputera do stanu zapisanego we wspomnianym obrazie.

Uwaga!

  • Pobierana tutaj domyślnie wersja 8.0.0.1219 przeznaczona jest dla systemu Windows 8/10. Posiadaczy starszych edycji tego środowiska (Windows 7) zachęcamy do pobrania starszej wersji, która dostępna jest z poziomu rozwijanej listy 'Wszystkie wersje'.
Udostępnij
Lenovo OneKey Recovery 8.0.0.1219wersja stabilna (32/64-bit)
Lenovo OneKey Recoverywersja dla Windows 7 (32-bit)
Lenovo OneKey Recoverywersja dla Windows 7 (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentLenovo
Liczba pobrań5 927
Data aktualizacji14 mar 2018
Rozmiar pliku19.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)