Lenovo OneKey Recovery8.0.0.1219

WindowsNarzędziaArchiwizacja danychLenovo OneKey Recovery
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Lenovo OneKey Recovery to narzędzie do przygotowywania kopii zapasowej i przywracania systemu Windows kierowane do posiadaczy komputerów przenośnych Lenovo z funkcją OneKey.

Program pozwala w łatwy sposób przywrócić system operacyjny do ustawień fabrycznych, wtedy gdy pojawiają się jakieś problemy z jego poprawnym działaniem. Wykorzystuje on w tym celu specjalną, ukrytą partycję zawierającą o nazwie Recovery, na której zapisane są wszystkie potrzebne pliki do zresetowania systemu, a także kopie zapasowe.

Kolejną przydatną opcją Lenovo OneKey Recovery jest kopia zapasowa systemu, która daje użytkownikowi możliwość stworzenia backupu systemu wraz z wszystkimi aplikacjami, grami czy ustawieniami i zapisanie go do pliku obrazu dysku. W przyszłości posłużyć on może do szybkiego przywrócenia komputera do stanu zapisanego we wspomnianym obrazie.

Uwaga!

  • Pobierana tutaj domyślnie wersja 8.0.0.1219 przeznaczona jest dla systemu Windows 8/10. Posiadaczy starszych edycji tego środowiska (Windows 7) zachęcamy do pobrania starszej wersji, która dostępna jest z poziomu rozwijanej listy 'Wszystkie wersje'.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentLenovo
Liczba pobrań6 210
Data aktualizacji14 mar 2018
Rozmiar pliku19.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)