AndroidGryPlatformoweLep's World 3
Lep's World 3 ikona

Lep's World 35.4.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lep's World to seria prostych platformówek, która już na dobre zadomowiła się na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. We wszystkich edycjach wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Część trzecia rzecz jasna nawiązuje, ale przede wszystkim rozbudowuje pomysły znane i lubiane z poprzednich gier. Dalej jednak mamy do czynienia z klasyczną platformówką. Na gracza czeka 120 poziomów wplecionych w 5 zróżnicowanych światów, gdzie na końcu każdego z nich czeka nas walka z bossem.

W tytule nie zabraknie także szeregu ukrytych lokacji, a także masy przedmiotów i umiejętności do zdobycia, a na naszej drodze stanie aż 22 wrogów, którym przeciwstawimy 4 bohaterów. Nie obędzie się również bez różnorakich umiejętności specjalnych.

Konstrukcja poziomów została przygotowana z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym, dzięki czemu sterowanie nie irytuje. Co pewien czas natrafiamy na nawiązania do wspomnianego już Mario lecz jest to raczej puszczenie oka w stronę fanów aniżeli prosta kopia.

Lep's World 3 to produkcja bardzo sympatyczna i dopracowana w szczegółach. Gra się w nią bardzo przyjemnie nawet pomimo trudnego sterowania wymagającego momentami sporej wprawy. Tytuł powinien przypaść do gustu nie tylko fanom platformówek z udziałem wąsatego naprawiacza rur ;-).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentnerByte GmbH
Liczba pobrań2 578
Data aktualizacji19 lis 2023
Rozmiar pliku47.00 MB
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Lep's World 3 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)