WindowsObsługa urządzeń mobilnychPakiety oprogramowaniaLG Bridge
LG Bridge ikona

LG Bridge1.2.54

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LG Bridge to narzędzie dla posiadaczy urządzeń firmy LG (takich jak np. tablety czy smartfony), które umożliwia zarządzanie nimi z poziomu jednej aplikacji.

Opisywany program oferuje funkcję zarządzania danymi, a także pozwala na tworzenie kopii zapasowych. Wśród dostępnych opcji warto wymienić możliwość przenoszenia kontaktów między telefonami, usuwania zbędnych wiadomości, kopiowania zdjęć czy utworów muzycznych oraz edytowanie plików zapisanych w pamięci urządzenia. Dzięki tym operacjom nie tylko pozbędziemy się zbędnych dokumentów, ale i zwiększymy wolne miejsce w pamięci urządzenia.

LG Bridge nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Wystarczy zalogować się na to samo konto, co na urządzeniu przenośnym i wybrać zakładkę LG AirDrive, by zarządzać treściami bezprzewodowo. Druga zakładka, LG Backup służy natomiast do tworzenia kopii zapasowej lub przywracania systemu, a kolejna pozwala na aktualizowanie oprogramowania.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLG Group
Liczba pobrań7 732
Data aktualizacji15 maj 2019
Rozmiar pliku62.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
LG Bridge ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)