LibreELEC USB-SD Creator ikona

LibreELEC USB-SD Creator1.3

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

LibreELEC USB-SD Creator to program do łatwego tworzenia kart pamięci i dysków USB z dystrybucją LibreELEC, którą można uruchomić na różnych komputerach. LibreELEC jest wolną dystrybucją, wyposażoną w świetne centrum multimedialne Kodi.

Program pozwala szybko przygotować nośnik do uruchamiania systemu LibreELEC na maszynach Cubox i2/i4, Hummingboard, Odroid C2, Raspberry Pi 1, 2, 3 i zero, Slice i WeTek Core, Hub, Play i Play 2. Można też naszykować dysk dla zwykłego komputera z procesorem o architekturze x86_64.

Po wybraniu maszyny docelowej program sam pobierze obraz do wskazanego przez użytkownika folderu. Następnie wystarczy wybrać kartę SD lub nośnik USB, na którym zostanie nagrany system i zapisać obraz.

Udostępnij
LibreELEC USB-SD Creator 1.3wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentLibreELEC
Liczba pobrań116
Data aktualizacji3 lis 2017
Rozmiar pliku9.44 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
LibreELEC USB-SD Creator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)