LibreOffice 3.4.3 z licznymi poprawkami błędów

31.08.2011 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zespół The Document Foundation wydał kolejną wersję swojego pakietu biurowego. W LibreOffice 3.4.3 skupiono się przede wszystkim na poprawkach wykrytych wcześniej błędów.

Jak czytamy na blogu The Document Foundation, najnowsze wydanie pakietu ukazuje się dwa tygodnie po wprowadzeniu wersji 3.3.4 i miesiąc po wersji 3.4. Wśród wyeliminowanych błędów w wersji 3.4.3 znajdują się takie, które dotyczą programów Calc, Impress, Writer, a także pakietu SDK. Wprowadzono również poprawki dotyczące bibliotek LibreOffice. Naprawiono między innymi odświeżanie w Calcu, wyświetlanie ikon w Stylach w Impress czy liczenie akapitów we Writerze. Pełna lista zmian dostępna jest na stronach pakietu biurowego.

The Document Foundation informuje, że kolejna wersja pakietu - 3.4.4 - ukaże się w na początku października. Fundacja pochwaliła się również, że LibreOffice zdobywa sobie coraz więcej użytkowników biznesowych. Pakiet biurowy zostanie między innymi wdrożony w szpitalach w Kopenhadze. Z kolei wersja 3.4.2 została wprowadzona w biurach Itaipu Binacional (Brazylia), drugiej co do wielkości elektrowni wodnej na świecie.

LibreOffice 3.4.3 można pobrać z naszego vortalu. Dostępna jest wersja dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)