LiczyGram1.9.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LiczyGram to niewielka aplikacja dedykowana osobom chorym na cukrzycę. Wspomaga obliczanie kilokalorii dla posiłku, jednostek insuliny jaką należy podać, gdy ten posiłek chce się zjeść, a także umożliwia rejestrowanie informacji o spożytych daniach.

Głównym zadaniem programu jest pomoc w obliczeniu dawki insuliny, jaką należy przyjąć po właśnie spożytym posiłku. LiczyGram wyposażony został w listę około tysiąca popularnych produktów możliwych do użycia podczas wykonywania obliczeń. Aplikacja bazuje na kalorycznej koncepcji ligockiej, pozwalając dodawać do bazy własne posiłki, definiować wskaźniki insuliny na 100 kcal i czasy podania dla poszczególnych posiłków, tworzyć archiwum wszystkich posiłków, a także rozwijać internetową bazę danych poprzez konfigurowanie nowych posiłków.

LiczyGram dostępny jest dla systemu Windows oraz platformy mobilnej Android. Program pozwala na obsługę wielu użytkowników z indywidualnymi ustawieniami oraz zawiera przydatny mechanizm ostrzeżeń i powiadomień o ewentualnych błędach w obliczeniach.

Uwaga!

Udostępnij
LiczyGram 1.9.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena:
ProducentMarcin Wicha
Liczba pobrań594
Data aktualizacji18 sie 2014
Rozmiar pliku81.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (2)