WindowsGryWyścigiLight Driver 2.0

Light Driver 2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Light Driver to bardzo ciekawa "samochodówka", w której głównym celem gracza jest pokonanie trasy w sposób możliwie najmniej kolizyjny. Prędkość nie jest najważniejsza! Firma Hella stworzyła grę Light Driver 2 w celu reklamy oświetlenia pojazdów produkowanego przez firmę.

Zasiadamy za kierownicą samochodu i chcemy szybko dostać się do domu. Jest piątkowy, zimowy wieczór, ok. godziny 22. Na naszej drodze napotkamy wiele niebezpieczeństw, takich jak gałęzie, kamienie, zaparkowane na poboczu samochody oraz wiele innych. Po prawej stronie ekranu znajduje się specjalny pasek, który podzielony jest na trzy kolory: czerwony, zielony oraz pomarańczowy. Na pasku umieszczony jest wskaźnik, który zmienia swą pozycję zależnie od prędkości z jaką się poruszamy. Za jazdę otrzymujemy punkty, które naliczają się szybciej, gdy szybko jedziemy. Haczyk jest w tym, że naliczanie odbywa się jedynie gdy wskaźnik znajduje się na polu pomarańczowym (prędkość minimalna) oraz zielonym (prędkość maksymalna). Jeśli pasek znajdzie się na polu czerwonym, to punkty zamiast narastać zaczynają maleć. Zależnie od sytuacji na drodze (zakręt, roboty drogowe, długie proste) kolory pasków zmieniają się i zadaniem gracza jest utrzymać jak największą prędkość, ale należy uważać, aby wskaźnik nie "wskoczył" na pole czerwone. Jeśli gracz wjedzie, bądź otrze się o jakąś przeszkodę lub brzeg jezdni to punktacja spada o określoną ilość punktów. Na trasie możemy spotkać partnerów serwisowych firmy Hella, jeśli przejedziemy blisko nich, to dostaniemy lepsze oświetlenie - światła ksenonowe i dynamiczne doświetlające zakręty. Dzięki nim zwiększy się widoczność, a tym samym będziemy mogli szybciej zauważyć zbliżającą się przeszkodę. Na przejazd mamy wyznaczony czas: 90 sekund. Dodatkowo napotkać możemy dwa ustawione na drodze pachołki, jeśli przejedziemy pomiędzy nimi, to dostaniemy 10 sekund bonusowej jazdy. Gdy zdobędziemy minimum 8000 punktów, to po zakończeniu jazdy, przystąpimy do jazdy bonusowej, która odbędzie się na pasie startowym lotniska. Dzięki temu w prosty sposób zdobędziemy pokaźną ilość punktów. Oprawa audio-wizualna prezentuje się całkiem dobrze. Otocznie nie zachwyca detalami, ale droga w nocy wykonana została przyzwoicie. Oświetlenie, na co położono spory nacisk wygląda bardzo realistycznie. Należy również wspomnieć, że uruchamiając grę możemy wybrać język polski. Z całą pewnością dużą motywacją do gry jest możliwość wysłania swoich najlepszych wyników do internetowego rankingu graczy z całego świata. Najlepsi gracze mają szanse na wygranie atrakcyjnych nagród! Autorem opisu jest Roki z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentHella
Liczba pobrań41 194
Data aktualizacji19 lis 2004
Rozmiar pliku6.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)