bEalpZTp

Light Driver 2.0

Strona głównaWindowsGryWyścigiLight Driver 2.0
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Light Driver to bardzo ciekawa "samochodówka", w której głównymcelem gracza jest pokonanie trasy w sposób możliwie najmniejkolizyjny. Prędkość nie jest najważniejsza! Firma Hella stworzyłagrę Light Driver 2 w celu reklamy oświetlenia pojazdówprodukowanego przez firmę.

bEalpZTr

Zasiadamy za kierownicą samochodu i chcemy szybko dostać się dodomu. Jest piątkowy, zimowy wieczór, ok. godziny 22. Na naszejdrodze napotkamy wiele niebezpieczeństw, takich jak gałęzie,kamienie, zaparkowane na poboczu samochody oraz wiele innych. Poprawej stronie ekranu znajduje się specjalny pasek, którypodzielony jest na trzy kolory: czerwony, zielony orazpomarańczowy. Na pasku umieszczony jest wskaźnik, który zmienia swąpozycję zależnie od prędkości z jaką się poruszamy. Za jazdęotrzymujemy punkty, które naliczają się szybciej, gdy szybkojedziemy. Haczyk jest w tym, że naliczanie odbywa się jedynie gdywskaźnik znajduje się na polu pomarańczowym (prędkość minimalna)oraz zielonym (prędkość maksymalna). Jeśli pasek znajdzie się napolu czerwonym, to punkty zamiast narastać zaczynają maleć.Zależnie od sytuacji na drodze (zakręt, roboty drogowe, długieproste) kolory pasków zmieniają się i zadaniem gracza jest utrzymaćjak największą prędkość, ale należy uważać, aby wskaźnik nie"wskoczył" na pole czerwone. Jeśli gracz wjedzie, bądź otrze się ojakąś przeszkodę lub brzeg jezdni to punktacja spada o określonąilość punktów. Na trasie możemy spotkać partnerów serwisowych firmy Hella, jeśliprzejedziemy blisko nich, to dostaniemy lepsze oświetlenie -światła ksenonowe i dynamiczne doświetlające zakręty. Dzięki nimzwiększy się widoczność, a tym samym będziemy mogli szybciejzauważyć zbliżającą się przeszkodę. Na przejazd mamy wyznaczonyczas: 90 sekund. Dodatkowo napotkać możemy dwa ustawione na drodzepachołki, jeśli przejedziemy pomiędzy nimi, to dostaniemy 10 sekundbonusowej jazdy. Gdy zdobędziemy minimum 8000 punktów, to pozakończeniu jazdy, przystąpimy do jazdy bonusowej, która odbędziesię na pasie startowym lotniska. Dzięki temu w prosty sposóbzdobędziemy pokaźną ilość punktów. Oprawa audio-wizualna prezentuje się całkiem dobrze. Otocznie niezachwyca detalami, ale droga w nocy wykonana została przyzwoicie.Oświetlenie, na co położono spory nacisk wygląda bardzorealistycznie. Należy również wspomnieć, że uruchamiając grę możemywybrać język polski. Z całą pewnością dużą motywacją do gry jestmożliwość wysłania swoich najlepszych wyników do internetowegorankingu graczy z całego świata. Najlepsi gracze mają szanse nawygranie atrakcyjnych nagród! Autorem opisu jest Roki z serwisu Victory Games. Zaudostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Light Driver 2.0 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
ProducentHella
Liczba pobrań41 118
Data aktualizacji19 lis 2004
Rozmiar pliku6.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEalpZTW
bEalpZUn