bEpHLLxh

Light Table0.8.1

Pobierz program
wersja stabilna (Mac)

Light Table to innowacyjne środowisko programistyczne, którego proces tworzenia finansowany jest ze środków zebranych podczas inicjatywy w serwisie Kickstarter. Jego głównym założeniem jest lekkość, prostota obsługi i łatwy dostęp do dokumentacji kodu, nad którym pracujemy.

bEpHLLxj

Program tworzony jest przez Chrisa Grangera, który olbrzymią wagę przywiązuje do prostoty obsługi. Uruchamiając Light Table odnieść można wrażenie, że do czynienia mamy z bardzo ograniczonym funkcjonalnie edytorem tekstu, a nie platformą programistyczną do pisania kodu w wielu językach. Większość przestrzeni środowiska przeznaczona została na wyświetlanie kodu, brak w nim domyślnie różnego rodzaju menedżerów projektów itp., jednak wywołane one mogą być z użyciem odpowiednich opcji.

Light Table wyposażony został w mechanizm kart, pozwalający na pracę z wieloma plikami jednocześnie, kolorowanie składni, obsługę dużej ilości skrótów klawiszowych, funkcję nawigatora oraz konsoli. Narzędzie pozwala programiście na pracę w trybie pełnoekranowym, oferuje przejrzysty i dopracowany wizualnie edytor kodu, a także bardzo prosty i zarazem funkcjonalny mechanizm przestrzeni pracy, pozwalający pracować nad różnymi projektami skupiającymi wiele plików z kodem źródłowym.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentChris Granger
Liczba pobrań59
Data aktualizacji24 lut 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpHLLyf