Lightroom 3.2 RC1 z licznymi poprawkami

Lightroom 3.2 RC1 z licznymi poprawkami

10.08.2010 16:03

Adobe wydał najnowszą wersję kandydującą do wydania Lightrooma 3.2. To popularne narzędzie do obróbki zdjęć i grafik.

W najnowszej wersji RC programu wprowadzono możliwość wysyłania zdjęć do serwisu społecznościowego Facebook czy automatyczną korekcję optyczną. Pojawiła się również obsługa nowego formatu dla aparatów Pentax, a także nowych urządzeń takich jak Casio EXILIM EX-FH100, Leica S2 czy Sony A390. Usunięto szereg błędów dotyczących między innymi pędzli, importowania kopii plików, drukowania, korzystania z bibliotek, a także publikowania w Internecie. Adobe wprowadził ponadto zmiany w pakiecie SDK dla deweloperów. Najnowsza wersja Lightrooma dostępna jest dla systemów Windows i Mac OS X. W komputerach z oprogramowaniem Microsoftu wersja 3.2 RC1 automatycznie zastąpi wersję 3.0 programu. Natomiast w Mac OS X wydanie 3.2 jest instalowane równolegle do 3.0.

Adobe Photoshop Lightroom jest programem adresowanym do profesjonalnych fotografów, pozwalającym na łatwe importowanie zdjęć z kamer cyfrowych, edycję, selekcjonowanie i szybkie tworzenie przejrzystych zestawień katalogów zawierających setki, a nawet tysiące zdjęć. Interfejs jest w pełni konfigurowalny i pozwala na dużą swobodę w zmianach ustawień, dzięki czemu praca ze zdjęciami może stać się jeszcze wydajniejsza i łatwiejsza. Dzięki Adobe Lightroom fotograf jest w stanie porównywać fotografie korzystając ze zbliżeń, co często jest przydatne w porównywaniu detali, a w profesjonalnej fotografii jest wręcz codziennością.

Wersję testową Adobe Photoshop Lightroom 3.2 RC1 można pobrać z naszego vortalu. Z programu mogą korzystać użytkownicy systemów Windows i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)