Lightscreen ikona

Lightscreen2.4

WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuLightscreen
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lightscreen to jedno z najprostszych narzędzi to tworzenia zrzutów ekranu w systemie Windows, oferujące wszystkie niezbędne funkcje do wygodnego przechwytywania i zapisywania na dysku aktualnego w danej chwili wyglądu np. pulpitu.

Aplikacja daje możliwość przechwytywania 3 obszarów ekranu - całego pulpitu, okna lub wskazanego przez użytkownika elementu. Z poziomu ustawień programu użytkownik zdefiniować może lokalizację, w której zapisywane będą przechwycone obrazy, ich format (JPG, PNG lub BMP), szablon nazw, opóźnienie z jakim nastąpi przechwycenie oraz czy okno programu ma zostać ukryte podczas tworzenia zrzutu. Ponadto możliwe jest także ukrywanie kursora myszki, deklaracja uruchamiania narzędzia wraz z systemem, czy przechwycony obraz ma zostać skopiowany do systemowego schowka itp.

Lightscreen dostępny jest w polskiej wersji językowej. Po uruchomieniu narzędzie dostępne jest z poziomu systemowego zasobnika. Kliknięcie ikony programu powoduje wywołanie jego głównego okna, gdzie dostępne są wszystkie opcje konfiguracyjne. Zaletą jest obsługa skrótów klawiszowych, które usprawniają operację inicjalizacji przechwytywania obrazu.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań7 610
Data aktualizacji19 gru 2016
Rozmiar pliku7.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Lightscreen ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)