AndroidKomunikacja/społecznośćKomunikatoryLINE: Free Calls & Messages
LINE: Free Calls & Messages ikona

LINE: Free Calls & Messages

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LINE to wielofunkcyjny multiplatformowy komunikator, z którego obecnie korzysta ponad 600 milionów osób. Choć w naszym kraju wciąż pozostaje w cieniu konkurencji, powoli zaczyna zyskiwać na znaczeniu.

Rejestracji w programie dokonujemy za pomocą weryfikacji naszego nr telefonu. To na jego podstawie wyszukiwani są też nasi znajomi. Aby zapewnić synchronizację danych pomiędzy różnymi urządzeniami, należy dodatkowo podać adres e-mail. Dzięki LINE możemy komunikować się za pomocą wiadomości tekstowych, rozmów głosowych oraz wideo (w ramach sieci za darmo). Dodatkowo możemy przesyłać wiele różnych danych takich jak obrazy, naklejki (spora baza) czy też wiadomości wideo czy też głosowe. Znajdziemy tu także coś na wzór Facebookowego strumienia.

Główną zaletą aplikacji jest spora ilość możliwości oraz opcji konfiguracji. Możemy edytować prawie każdy aspekt działania programu. Do tego część oferowanych przez niego możliwości powiększyć za pomocą wbudowanego sklepu. Znajdziemy tam nei tylko wspomniane już naklejki, ale też nowe skórki czy też gry. Pomimo sporego zakresu możliwości, aplikacja nie traci ani na szybkości działania, ani na przejrzystości.

Komunikator LINE jak i korzystanie z sieci są darmowe. Warto pochwalić również często aktualizacje i to dla każdej z platform. LINE stanowi ciekawą alternatywę dla pozostałych, dostępnych na rynku komunikatorów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 123
Data aktualizacji24 lip 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
LINE: Free Calls & Messages ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)