bDUJIOgR
LingLing Nauka Angielskiego ikona

LingLing Nauka Angielskiego2.2.1

Strona głównaAndroidEdukacja i naukaJęzyk angielskiLingLing Nauka Angielskiego
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LingLing Nauka Angielskiego to niewielka aplikacja, która ma za zadanie uczyć języka angielskiego poprzez zabawę. Gra jest przeznaczona zarówno dla najmłodszych, jak i starszych użytkowników, pozwala na ustalanie dziennego progu słówek na nauczenia, oferuje różne zbiory słów, część z nich jest dostępna za darmo.

bDUJIOgT

Po uruchomieniu aplikacji, użytkownik wybiera pakiety językowe, a następnie ilość planowanych do nauczenia się słówek w ciągu jednego dnia. Następnie przechodzi do etapu treningowego, gdzie przedstawiane są słowa najpierw w języku angielskim a następnie ich tłumaczenia. Kolejny etap to nauka realizowana w ramach minigier: wybór poprawnego słówka, koło fortuny, łączenie diamentów, rozbijanie lub zbieranie owoców, oraz szybkie kręcenie kołem. Całość została wzbogacona delikatną, zabawną oprawą dźwiękową i muzyczną.

LingLing w ramach systemu osiągnięć pozwala na odblokowanie dodatkowych obrazków wykorzystywanych jako tło podczas zabawy. Aplikacja zawiera również animowane samouczki, które dokładnie tłumaczą wszystkie aspekty jej działania. W celu zapamiętania osiągnięć lub przeniesienia na inne urządzenie, możliwe jest zapisywanie i odczytywanie danych aplikacji z karty pamięci.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentHepilabs
Liczba pobrań4 031
Data aktualizacji29 lip 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
LingLing Nauka Angielskiego ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUJIOhy
bDUJIOhP