Listonosz by CTI1.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Listonosz by CTI to rozwiązanie pozwalające na elektroniczne przesyłanie dokumentów. Dzięki integracji narzędzia z oprogramowaniem Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL operator systemu otrzymuje możliwość błyskawicznego wysłania dowolnego elektronicznego dokumentu do klienta. Wysyłka odbywa się automatycznie o wskazanym przez operatora czasie. Program posiada blokadę podwójnej wysyłki, dzięki czemu każdy dokument domyślnie będzie wysłany tylko raz i potrafi samoczynnie wykorzystywać dane z kartoteki kontrahenta, np. adres e-mail do wysyłki.

Aplikacja pozwala na wysyłanie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, faktury pro-forma i rezerwacje odbiorców, a także dokumentów magazynowych WZ, RW, WZK, RWS i MM. W jej obrębie przechowywane są informacje o czasie wysłania dokumentu i otrzymania wiadomości, adresie odbiorcy oraz potwierdzeniach odbioru wiadomości przez kontrahenta (opcjonalnie).

Udostępnij
Listonosz by CTI 1.1.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań243
Data aktualizacji20 lut 2017
Rozmiar pliku3.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)