WindowsGryZręcznościoweLittle Plane 1.1

Little Plane 1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Little Plane to kolejny przykład gry, która dzięki swojej prostocie, oryginalnemu pomysłowi i dużej grywalności, przyciąga rzesze graczy. Naszym zadaniem jest dolecieć jak najdalej samolocikiem znajdującym się w jaskini. Całe sterowanie samolotem sprowadza się do klikania lewego przycisku myszy, które podnosi nasz samolot do góry.

Nasz samolocik bez "klikania" spada w dół, a nie możemy dopuścić, żeby się rozbił. Dodatkowo musimy uważać na niebezpieczne skały wystające z góry lub z dołu. Są one głównym utrudnieniem gry, gdyż będziemy musieli zręcznie manewrować miedzy nimi. Im dłużej się utrzymamy w powietrzu, tym więcej uzyskamy punktów które zapisywane są na tablicy wyników. Little Plane nie jest prostą grą. Ciężko jest przejść chociaż pierwsza plansze, ale gdy już się nam uda, to satysfakcja z naszej zręczności i zdobytych punktów gwarantowana. Polecam tą grę każdemu, zwłaszcza zapalonym graczom Icy tower. Autorem opisu jest Yesir z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentEric Draven
Liczba pobrań13 713
Data aktualizacji29 paź 2004
Rozmiar pliku0.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)