Little Plane 1.1

WindowsGryZręcznościoweLittle Plane 1.1
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Little Plane to kolejny przykład gry, która dzięki swojej prostocie, oryginalnemu pomysłowi i dużej grywalności, przyciąga rzesze graczy. Naszym zadaniem jest dolecieć jak najdalej samolocikiem znajdującym się w jaskini. Całe sterowanie samolotem sprowadza się do klikania lewego przycisku myszy, które podnosi nasz samolot do góry.

Nasz samolocik bez "klikania" spada w dół, a nie możemy dopuścić, żeby się rozbił. Dodatkowo musimy uważać na niebezpieczne skały wystające z góry lub z dołu. Są one głównym utrudnieniem gry, gdyż będziemy musieli zręcznie manewrować miedzy nimi. Im dłużej się utrzymamy w powietrzu, tym więcej uzyskamy punktów które zapisywane są na tablicy wyników. Little Plane nie jest prostą grą. Ciężko jest przejść chociaż pierwsza plansze, ale gdy już się nam uda, to satysfakcja z naszej zręczności i zdobytych punktów gwarantowana. Polecam tą grę każdemu, zwłaszcza zapalonym graczom Icy tower. Autorem opisu jest Yesir z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy

Udostępnij
Little Plane 1.1 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentEric Draven
Liczba pobrań13 707
Data aktualizacji29 paź 2004
Rozmiar pliku0.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)