WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówLive Interior 3D Free
Live Interior 3D Free ikona

Live Interior 3D Free2.0.2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Live Interior 3D Free to darmowa aplikacja z serii programów do projektowania wnętrz, przygotowana do pracy z myszką lub ekranem dotykowym. W programie można przygotować 2-wymiarowe plany pięter i pomieszczeń oraz wizualizację 3D z materiałami i teksturami. Program jest łatwy w obsłudze i poradzą sobie z nim nawet początkujący projektanci.

Program pozwala pracować w dwóch i trzech wymiarach. W pierwszym trybie pozwala układać meble i wyposażenie na planie piętra widzianym z góry. W trzech wymiarach można oglądać renderowane w czasie rzeczywistym wnętrze z różnych perspektyw, a także przesuwać meble i nakładać różne materiały i kolory na obiekty przeciągając je z palety na modele. Zmiany widać natychmiast. Na wizualizacji można także zmieniać oświetlenie i porę dnia, co pozwala przyjrzeć się też rozmieszczeniu lamp, barwie światła i temu, jak pokój będzie wyglądał nocą.

Program pozwala rysować plany nie tylko płaskich powierzchni, ale też loftów z antresolą i tarasów. W bibliotece znajduje się ponad 1,5 tysiąca materiałów i 1,2 tysiąca obiektów, z których można wybierać wyposażenie. Są tu krzesła, AGD, kanapy, biblioteczki, dywany, drzwi, okna, zasłony, rośliny doniczkowe i wiele innych. Wymiary każdego z nich można dostosować podczas ustawiania, by były bliższe faktycznie posiadanym meblom.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań20 620
Data aktualizacji31 maj 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Live Interior 3D Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)