WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweLiveTcpUdpWatch
LiveTcpUdpWatch ikona

LiveTcpUdpWatch1.43

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

LiveTcpUdpWatch to niewielkie i bezobsługowe narzędzie dla systemu Windows, które wyświetla wszystkie aktywności TCP i UDP realizowane przez aplikacje zainstalowane na komputerze.

Wszelakie dane w obrębie programu są aktualizowane na bieżąco w czasie rzeczywistym i prezentowane w formie czytelnej listy. Znajdziemy na niej szczegółowe informacje o nazwie procesu, którego dotyczy dana aktywność, jego ID, protokole, porcie, ilości przetransferowanych danych itd. Wszystkie zgromadzone przez LiveTcpUdpWatch dane zapisać możemy w formie raportu HTML na lokalnym dysku.

LiveTcpUdpWatch rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i program gotowy jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań478
Data aktualizacji25 lip 2022
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
LiveTcpUdpWatch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)