AndroidKomunikacja/społecznośćSpołeczeństwo obywatelskieLocalspot
Localspot ikona

Localspot1.3.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja i usługa Localspot służy do zgłaszania urzędom problemów w przestrzeni publicznej. Dotyczy to takich zdarzeń, jak uszkodzona sygnalizacja świetlna, zdewastowany przestanek autobusowy, uszkodzona nawierzchnia oraz wiele innych, w kilkunastu kategoriach. Aplikacja wykorzystuje moduł GPS, dzięki czemu możliwe jest szybkie poinformowanie konkretnego urzędu, który jest odpowiedzialny za dany rejon.

Po uruchomieniu programu użytkownik zyskuje dostęp do mapy. Może na niej zarówno przeglądać zgłoszone już sprawy, poprawiać zgłoszenia, komentować i popierać. Możliwe jest oczywiście także dodanie własnego. Uzupełnić je można zdjęciem oraz krótkim opisem. Dane z GPS, w połączeniu z bazą danych, sprawiają, że informacja w formie e-maila zawsze trafi do odpowiedniego urzędu.

Obsługa programu jest szybka i bezproblemowa. Głównym elementem interfejsu jest podgląd Map Google wraz z naniesionymi oznaczeniami zgłoszeń, które różnią się kolorem w zależności od kategorii. Dostępny jest także widok listy.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentXentivo
Liczba pobrań238
Data aktualizacji4 wrz 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Localspot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)