AndroidBezpieczeństwoProgramy antykradzieżoweLockwatch - Thief Catcher
Lockwatch - Thief Catcher ikona

Lockwatch - Thief Catcher7.1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lockwatch to sprytna aplikacja, dzięki której znacząco zwiększamy szanse na odnalezienie skraizionego lub zgubionego smartfonu.

Aplikacja w ukryciu robi zdięcia przednim aparatem, gdy nie powiedzie się próba odblokowania Androida. To zdjęcie, wraz z położeniem zostanie wysłane właścicielowi smartfonu w taki sposób, by złodziej o tym nie wiedział. Aplikacja jest niewielka i bardzo lekka, dzięki czemu jeśli uda się odblokować smartfon, nikt się nie zorientuje o jej obecności.

Aplikacja ma też sporo zaawansowanych funkcji, które można dokupić za niewielką kwotę. Użytkownicy wersji Premium otrzymają e-mail z położeniem smartfonu po każdym jego włączeniu. Aplikacja może też monitorować zmianę karty SIM i przyśle właścicielowi smartfonu wiadomość z informacjami o nowej karcie i nowym numerem telefonu.

Ponadto aplikacja Premium będzie robił więcej zdjęć przy nieudanym odblokowaniu – serię 3 zdjęć co sekundę. Przy okazji zostanie nagrane 20 sekund dźwięku. Podobnie jak w darmowej wersji, te dane i lokalizacja zostaną przysłane e-mailem do właściciela, gdy tylko smartfon połączy się z Internetem. Współrzędne GPS można też wysłać SMS-em na numer znajomego.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBlokeTech
Liczba pobrań2 037
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Lockwatch - Thief Catcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)