LogicCircuit ikona

LogicCircuit2.15.07.28

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LogicCircuit to rozbudowane narzędzie pozwalające na projektowanie (lub rysowanie, jeśli ktoś woli to określenie) schematów elektronicznych, wykorzystujących wszystkie najpopularniejsze komponenty typu rezystory i diody. Program posiada wyjątkowo dużą wartość edukacyjną dzięki łatwej obsłudze, przyjaznym grafikom ilustrującym poszczególne elementy układu i wbudowanej funkcji pozwalającej symulować działanie zaprojektowanego układu.

Obsługa programu jest bardzo podobna do konkurencyjnych rozwiązań: pożądany element, np. przełącznik po prostu przeciągamy na obszar roboczy aplikacji z bocznego paska, umieszczając go tym samym w schemacie. Z łatwością dobierzemy dodatkowe wartości i cechy wybranego elementu, pozwalające na jego dopasowanie idealnie do potrzeb projektu. Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi, tworzenie własnych schematów przebiega szybko i sprawnie.

Na tle konkurencji, LogicCircuit wyróżnia się bardzo przyjaznymi grafikami reprezentującymi poszczególne komponenty, czyniąc aplikację wyjątkowo przyjazną początkujących użytkownikom - i przy okazji czyniąc pracę z nią po prostu przyjemniejszą. W skład projektu wchodzić może wiele układów, pomiędzy którymi możemy łatwo się przełączać. Ciekawą opcją jest możliwość zapisywania schematów jako obrazków oraz możliwość "włączenia zasilania" celem włączenia symulacji zaprojektowanego układu.

Udostępnij
LogicCircuit 2.15.07.28wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań357
Data aktualizacji4 wrz 2015
Rozmiar pliku0.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
LogicCircuit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)