WindowsArchiwumProgramy archiwalneLookout

Lookout1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niezwykle użyteczny, bezpłatny dodatek do programu Microsoft Outlook, który instaluje się jako dodatkowy pasek narzędzi. Zastępuje on klasyczną wyszukiwarkę wiadomości, kontaktów, notatek, zadań, terminów i jakichkolwiek innych elementów Outlooka. Dzięki swojej zaawansowanej funkcji indeksowania danych przeszukanie pokaźnych rozmiarów skrzynki pocztowej trwa dosłownie kilka sekund. Dodatkowo, możliwe jest stosowanie słów kluczowych i ograniczanie wyników wyszukiwania np. tylko do wiadomości z załącznikami. Zakres działania narzędzia można rozszerzyć także na wszystkie pliki przechowywane na dysku twardym komputera.

Uwaga!

  1. Dodatek współpracuje wyłącznie z programami Outlook 2000, 2002 (XP) i 2003. Wersje wcześniejsze, a także Outlook Express nie są obsługiwane. 2. Do poprawnej pracy dodatku wymagany jest zainstalowany w systemie Microsoft .NET Framework 1.1, który znajduje się do pobrania w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań8 030
Data aktualizacji27 cze 2005
Rozmiar pliku0.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)