WindowsGryLogiczne i karcianeLost City of Aquatica

Lost City of Aquatica

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lost City of Aquatica to sympatyczna gra logiczna owiana przyjemną, wakacyjną fabułą.

W trakcie zabawy w nurkowanie natrafiamy na ukryty w głębinach oceanu nieznany dotąd nikomu świat. Jego mieszkańcy zwracają się do nas o pomoc w jego odbudowie. Z miłą chęcią podejmujemy się tego wyzwania.

Nasze zadanie będzie polegało na rozpoczęciu prac związanych z budową podwodnego miasta, ale w głównej mierze będzie chodziło o jego stałą rozbudowę. W celu przeprowadzenia modernizacji już istniejących budynków należy posiadać odpowiedni kapitał w postaci konkretnych zasobów. Zdobyć je możemy dzięki ciągłemu rozwiązywaniu różnych zagadek w postaci ciekawych łamigłówek.

To one stanowią główny trzon całej zabawy. Zasady rozgrywki w nich zawarte są bardzo proste. Budujemy ciągi co najmniej trzech takich samych przedmiotów po to, by w chwilę później mogły zastąpić je inne. Wszystkie nowe elementy układają się losowo co może powodować kolejne ich znikanie i tworzenie nowych konfiguracji w obszarze gry. Należy jednak tak sterować przebiegiem rozgrywki, by każde pole choć raz wzięło udział w grze. W przypadku problemów z wykonaniem tego zadania mamy możliwość skorzystania co pewien czas z oferowanego w lewej części ekranu bogatego systemu pomocy.

Lost City of Aquatica dysponuje dobrą oprawą graficzną oraz dźwiękową. Posiada też swój osobliwy klimat, dzięki któremu ochoczo powrócimy do wspomnień z wakacji ;-)

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań2 579
Data aktualizacji28 wrz 2012
Rozmiar pliku57.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)