bEhsBeQB
LOVOO - The free chat app to meet people, flirt and find new love ikona

LOVOO - The free chat app to meet people, flirt and find new love

Strona głównaiOSKomunikacja/społecznośćSerwisy randkoweLOVOO - The free chat app to meet people, flirt and find new love
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LOVOO - The free chat app to meet people, flirt and find new love to dostępna za darmo aplikacja, która umożliwia poznawanie nowych osób. A kto wie, być może dzięki niej uda się umówić na randkę.

bEhsBeQD

Korzystając z programu, można być przez cały czas w kontakcie z osobami, które poznaliśmy dzięki LOVOO. Aplikacja pozwala też wyszukiwać ciekawych ludzi w oparciu o dane o naszej lokalizacji, przedstawiając rekomendacje. Najpierw trzeba jednak dodać zdjęcie profilowe, bez tego przeglądanie fotografii innych osób nie będzie dostępne. Wybrane konta możemy oznaczać jako ulubione i będą się wyświetlały w osobnej zakładce w aplikacji. Program wysyła też powiadomienia push, dotyczące aktywności na naszym koncie i zainteresowania naszym profilem.

Baza użytkowników LOVOO liczy obecnie blisko 40 mln osób.

LOVOO Czat - Nowi przyjaciele oferuje funkcje, które są dostępne, gdy zapłacimy abonament. Ceny wahają się od 12,5 zł za tydzień (jeśli zapłacimy ok. 50 zł z góry za cały miesiąc) do ok. 290 zł (przy płatności z góry za cały rok). Płacąc, możemy przeglądać inne profile w trybie incognito, możemy promować nasz profil w wyszukiwarce, a wysłane przez nas wiadomości dotrą nawet do tych użytkowników, którzy mają przepełnione skrzynki czatu.

Aplikacja oferuje wersję przeznaczoną na smart zegarki Apple Watch, pozwalając przeglądać profile użytkowników w pobliżu oraz przesłane do nas wiadomości.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentLOOVO
Liczba pobrań75
Data aktualizacji8 cze 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
LOVOO - The free chat app to meet people, flirt and find new love ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhsBeRi
bEhsBeRz