bDXNAVOZ
Łowcy Zombi: Apokalipsa ikona

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Strona głównaiOSGryRPG i MMOŁowcy Zombi: Apokalipsa
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Łowcy Zombi: Apokalipsa to sieciowy RPG z fabułą, którego akcja toczy się w postapokaliptycznym świecie zdominowanym przez zombie. Za tytuł odpowiada studio Playlink, które udostępniły grę w wersji webowej do uruchomienia z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

bDXNAVPb

Jak wygląda rozgrywka?

Opisywany tytuł czerpie garściami z innych gier tego typu, również wspomnianego producenta. Próżno szukać tutaj rozbudowanej oprawy graficznej w 3D. Interakcja użytkownika z grą odbywa się poprzez proste polecenia wyświetlane na ekranie i opatrzone niewielką ilością grafiki. Na uwagę zasługuje za to model rozgrywki, potrafiący zapewnić wiele godzin świetnej zabawy.

Na początku zadaniem gracza jest wybór postaci (łowcy), który z naszą pomocą stawiał będzie czoła wielu groźnym przeciwnikom. Akcja gry Łowcy Zombi: Apokalipsa rozpoczyna się na stacji metra i ogólnie toczyć się będzie w Nowym Jorku. To właśnie tutaj zmuszeni będziemy walczyć z nieumarłymi i wykonywać zróżnicowane misje w różnych lokacjach. Zwycięskie bitwy dadzą nam możliwość rozwoju naszego bohatera, nauki nowych umiejętności oraz wyposażania się w ekwipunek pokonanych wrogów.

W obrębie gry dostępnych jest kilka trybów rozgrywki. Podstawowym jest kampania, która pozwala zapoznać się z fabularnym wątkiem gry. Pozostałe to m.in. ustawka umożliwiająca walkę pięciu graczy jednocześnie oraz wypady z misjami i ciekawymi nagrodami. W Łowcy Zombi: Apokalipsa tworzyć można gangi z innymi graczami, pozwalający na wspólną i zorganizowaną rozgrywkę wieloosobową.

Kluczowe cechy gry:

  • klasyczny RPG z wątkiem fabularnym i akcją w postapokaliptycznym świecie
  • spora ilość zróżnizowanych misji
  • możliwość rozwoju postaci
  • kilka trybów rozgrywki
  • za darmo w przeglądarce internetowej
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup program
Wszystkie wersje
Łowcy Zombi: Apokalipsa nullw oficjalnym sklepie App Store
Łowcy Zombi: Apokalipsalub uruchom w przeglądarce
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentPlaylink SA
Liczba pobrań4
Data aktualizacji12 sie 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Łowcy Zombi: Apokalipsa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXNAVPG
bDXNAVPX