WindowsObsługa urządzeń mobilnychPakiety oprogramowaniaLumia Software Recovery Tool

Lumia Software Recovery Tool6.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Oprogramowanie skierowane jest do osób, które posiadają telefon Nokia Lumia, Nokia X2, Asha lub działający na systemie S40/Symbian. Lumia Software Recovery Tool pozwoli na ponownie wgranie najnowszej wersji oprogramowania na urządzenie. Przydaje się to wówczas, gdy nasz system działa niestabilnie lub z jakiś powodów nie jest w stanie się uruchomić. Cała procedura jest niezmiernie prosta oraz szybka i sprowadza się do kliknięcia w jeden przycisk. Aplikacja sama pobierze najświeższe oprogramowanie z serwera i wgra je na urządzenie poprzez kabel USB.

Program przyda się również dla osób, które testują próbne wersje oprogramowania. W prosty sposób przywrócimy oficjalną wersję systemu na telefon.

Uwaga!

  • Wszelkie dane na telefonie zostaną wyczyszczone! Do prawidłowego działania niezbędny jest system Windows 7 lub nowszy.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.610 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań41 707
Data aktualizacji4 wrz 2015
Rozmiar pliku18.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)