MacOSNarzędziaArchiwizacja i synchronizacja danychLumin Disk Image
Lumin Disk Image ikona

Lumin Disk Image

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lumin Disk Image to proste w obsłudze i multiplatformowe narzędzie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych danych, a co za tym idzie również ich ochrony przed utratą.

Program pozwala na niskopoziomową (sektor po sektorze) replikację danych z wybranego dysku twardego i ich zapisanie w formie obrazu w formacie IMG. Obraz taki w późniejszym etapie otworzyć można w dowolnym narzędziu do obsługi obrazów dysków, a następnie wyodrębnić istotne dla nas pliki. Lumin Disk Image dysponuje również opcją klonowania dysków, z pomocą której przeniesiemy dane na nowy dysk twardy oraz modułem monitorowania kondycji dysku, który z kolei poinformuje nas z wyprzedzeniem o możliwej awarii magazynu danych.

Lumin Disk Image udostępniony został dla platform systemowych Windows oraz Mac OS. Jego obsługa jest na tyle prosta, że nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań47
Data aktualizacji11 lis 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Lumin Disk Image ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)