WindowsGryZręcznościoweLunar Rescue

Lunar Rescue

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lunar Rescue swym wyglądem oraz fabułą przypomina nieco czasy Atari i Commodore. Grę cechują jasne i przejrzyste zasady oraz łatwość obsługi. Sterując niewielkich rozmiarów niezidentyfikowanym bliżej pojazdem latającym należy przetransportować jak największą liczbę osobników (niekoniecznie) rasy ludzkiej z punktu A do punktu B.

Polega to na tym, aby w odpowiednim momencie odczepić nasz pojazd od statku-matki i sprytnymi ruchami pomiędzy gradem meteorów przedostać się w miejsce "załadunku". Wykonując tę ekwilibrystyczną wręcz operację należy przyczaić się w specjalnie wyznaczonych do tego celu miejscach i oczekiwać na pędzącego w naszą stronę pasażera. Gdy już znajdzie się on na pokładzie naszego pojazdu, czeka nas podobna przeprawa, ale w drugą stronę czyli w kierunku statku, z którego rozpoczynaliśmy całą akcję. Cały czas trzeba mieć na uwadze przeszkadzający gąszcz meteorów. Operacje te należy powtarzać tak długo, aż zdobędziemy odpowiednią liczbę punktów pozwalającą na pomyślne zakończenie misji. Poziom trudności podnosi się wraz z kolejnymi układami. Klawiszologia jest prosta, a opanowanie jej nie powinno przysporzyć większych problemów. W celu uzyskania dokładnej specyfikacji opcji dostępnych w grze, należy przed jej rozpoczęciem posłużyć się klawiszem "h".

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań5 397
Data aktualizacji4 lis 2005
Rozmiar pliku6.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)