MacOSNarzędziaTestowanie i diagnostykaLuxMark
LuxMark ikona

LuxMark3.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LuxMark to cross-platformowy benchmark OpenCL, dzięki któremu sprawdzimy działanie procesora i karty graficznej, a także porównamy wyniki na różnych systemach operacyjnych.

Co ciekawe, LuxMark umożliwia przeprowadzenie testów GPU i CPU razem lub osobno. Warto dodać, że pomysłodawcą opisywanego programu jest Jean-Francois 'Jromang' Romang, który w 2009 roku przygotował to narzędzie, by promować LuxCoreRender. Teraz jest ono jednak w pełni samodzielnym, a także najpopularniejszym i najczęściej wykorzystywanym benchmarkiem tego typu.

LuxMark oddaje do dyspozycji kilka scen o różnym stopniu skomplikowania umożliwiających przeprowadzanie różnych benchmarków i testów obciążeniowych. Całość może pochwalić się nieskomplikowanym, prostym w obsłudze interfejsem użytkownika.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań282
Data aktualizacji11 wrz 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
LuxMark ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)