bDTTMigl

MachineCraft

Strona głównaWindowsGrySymulatoryMachineCraft
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Łatwo już po tytule domyślić się, z jakiego hitu bezpłatny projekt MachineCraft czerpał inspirację. Mimo wszystko jednak jego twórcy poszli nieco inną droga, niż znane studio Mojang i zamiast na niszczeniu oraz budowania kanciastego świata, skoncentrowali się na konstruowaniu najprzeróżniejszych maszyn z klocków. Ostatecznie ma to niemniej być symulator wszystkiego, co się porusza, nawet ludzi. Gra wymaga kombinowania.

bDTTMign

Najpierw trzeba sobie wymyślić, co chcemy zrobić. W przypadku mechanicznego pająka, wiadomo na przykład, że potrzebna będzie głowa, korpus oraz oczywiście odnóża. Do tego należy dobrać odpowiednie części, aby możliwy był ruch na zgięciach i już da się testować własny twór. Ponieważ tytuł oferuje zabawę online, bardzo dużo się nauczycie od konstruktorów z całego świata, zwłaszcza fanów z krajów azjatyckich.

Przy odrobinie wysiłku, nie jest żadnym problemem choćby przygotowanie robota zmieniającego się w samolot. Jeżeli chodzi o grę po sieci, można się zwyczajnie poszwendać z cudzymi konstrukcjami po rozległym terenie, starając się powiedzmy poprzewracać, ale są też tryby wyścigowy czy dla miłośników strzelanek. Warto śledzić rozwój dzieła, bo ulepszane będzie ono w zgodzie z uwagami braci komputerowców.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna Intel HD Graphics 4000

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentG2CREW
Liczba pobrań311
Data aktualizacji29 mar 2016
Rozmiar pliku126.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTMigS
bDTTMihj