bDZMnimt

Machinery Natural HDR 3.0 Build 47

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Machinery Natural HDR to program przeznaczony do tworzenia specyficznych obrazów HDR. Jak wskazuje nazwa programu, obrazy te są „naturalne”, czyli przypominają to, co widzi ludzkie oko. Algorytmy wykorzystane w programie starają się łączyć odpowiednie fragmenty zdjęć, aby uzyskać równomiernie oświetloną scenę, dzięki czemu udaje się uniknąć nienaturalnych poświat i przerysowanych krawędzi.

bDZMnimv

Największe zalety programu to przejrzysty interfejs, bardzo duże możliwości edycji obrazów HDR i, co ważne, możliwość uzyskania dobrych efektów na domyślnych ustawieniach. Program ma również możliwość przetwarzania wsadowego zdjęć umieszczonych na liście przetwarzania za pomocą modułu Machinery Explorer.

Machinery HDR Effects oferuje wsparcie dla kart graficznych NVIDIA, program na szybkich kartach działa nawet 15 razy szybciej niż na standardowym CPU. Szczegółowa instrukcja obsługi programu, z opisem kolejnych kroków edycji zdjęć, znajduje się na stronie programu. Warto również zajrzeć do galerii z przykładami.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Machinery Natural HDR 3.0 Build 47wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.79 ocen
ProducentMaszyneria
Liczba pobrań6 360
Data aktualizacji12 lis 2017
Rozmiar pliku15.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZMnina
bDZMninr