WindowsGrafikaModelowanie 3DMachStudio Pro

MachStudio Pro2.0.0.190

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MachStudio Pro to dostępne do niedawna jedynie odpłatnie profesjonalne oprogramowanie do renderowania grafiki i animacji 3D. Zawiera ono zaawansowaną technologię przetwarzania w czasie rzeczywistym, która poprzez wykorzystanie mocy obliczeniowej nowoczesnych kart graficznych pozwala kilkukrotnie skrócić czas renderowania. MachStudio Pro znajdzie swoje miejsce w procesie tworzenia animacji i grafik, jeśli mamy gotowe modele, ale potrzeba precyzyjnego oświetlenia, podglądu wielopunktowej perspektywy i renderowania tej samej sceny w różnych ujęciach.

MachStudio Pro 2.0 to rewolucja w procesie wizualizacji produkcji 3D. Jego mocną stroną jest przetwarzanie grafiki w czasie rzeczywistym, które wykorzystuje moc obliczeniową współczesnych profesjonalnych procesorów graficznych i innowacyjny silnik renderujący zaprojektowany specjalnie dla tej aplikacji. Dzieki temu MachStudio dostarcza dynamiczne i bogate środowisko do nieliniowej pracy z trójwymiarową grafiką, które pozwala oszczędzić czas i zasoby.

Interfejs i przepływ pracy w programie został zaprojektowany przez artystów dla artystów, aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu rynku. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie klastrów renderujących i oddanie władzy nad projektem w ręce grafików. Wygląd okien można dostosować do własnych potrzeb, aby maksymalnie zwiększyć produktywność poprzez ułatwienie dostępu do często używanych narzędzi. Znajdziemy tu nieliniową konfigurację oświetlenia, materiałów, kamer, głębi ostrości i ekspozycji HDR. Oświetlenie, pozycja kamery, materiały, ambient occlusion, barwy i kaustyka są prezentowane dokładnie tak, jak będą widoczne na ostatecznym renderze. Pozwala to zaoszczędzić godziny pracy i renderowania podglądów, i skupić się na tworzonej scenie. Rendery są niezależne od rozdzielczości używanego monitora i również w pełni konfigurowalne.

Do MachStudio Pro importować można statyczne modele, sceny, animacje i kamery stworzone w wiodących programach, jak Maya, 3ds Max, Rhino, SketchUp Pro, Revit czy ArachiCAD. Wkrótce możliwa będzie praca również z modelami z SolidWorks, Blendera i XSI.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentStudioGPU
Liczba pobrań5 342
Data aktualizacji28 cze 2011
Rozmiar pliku504.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)