bDZrPYhx

macintosh.js1.0.6

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

macintosh.js to stworzona w oparciu o technologię Electron platforma, która pozwala uruchomić tytułowe środowisko na komputerach z systemem Windows 7/8/10, Linux oraz Mac OS.

bDZrPYhz

Aplikacja jest oparta na JavaScripcie i wykorzystuje wirtualną maszynę emulującą komputer Macintosh Quadra 900 (z 1991) z procesorem Motorola. Ostatnim używanym przez firmę przed przeskokiem na układy IBM PowerPC. Emulowana tutaj wersja macOS to 8.1, która została wydana w 1997 roku. Co więcej, w tej konkretnej aplikacji znajdziemy sporo klasycznych gier, w tym Duke Nukem 3D, czy Civilization II.

Nie zabraknie także pełnych wersji aplikacji i ich wersji próbnych, w tym Photoshopa 3, Premiere 4 czy Illustratora 5.5, a nawet Apple Web Page Construction Kit. Rieseberg "wydobył" to wszystko z starej płyty CD z magazynu MacWorld z 1997.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
macintosh.js 1.0.6wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań54
Data aktualizacji25 sie 2020
Rozmiar pliku248.40 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZrPYie
bDZrPYiv