Macs Fan Control ikona

Macs Fan Control1.5.8

MacOSAkcesoriaSterowanie komputeremMacs Fan Control
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Macs Fan Control to program przeznaczony do kontroli chłodzenia w Makach. Program odczytuje temperaturę z różnych sensorów Maka i steruje wentylatorami, by utrzymać temperaturę na bezpiecznym poziomie.

Macs Fan Control odczytuje temperaturę z sensorów przy procesorze, dysku, pamięci Maka, akumulatorze i innych. Na podstawie temperatury z jednego z nich jest w stanie sterować jednym z wentylatorów Maka. Można ustawić temperaturę, przy której wentylator zejdzie do minimalnej prędkości i taką, przy której osiągnie prędkość maksymalną. Na tej podstawie automatycznie dobiera prędkość wentylatora.

Można także ustawić prędkość wentylatora na stałym poziomie, ale należy pamiętać o tym, że może to być niebezpieczne dla obciążonego komputera.

Ponadto program może pokazywać na górnej belce temperaturę z wybranego sensora, prędkość wybranego wentylatora oraz wybraną ikonkę – niebieską lub czarną.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań14 810
Data aktualizacji29 wrz 2020
Rozmiar pliku9.35 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Macs Fan Control ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)