WindowsArchiwumProgramy archiwalneMadTracker
MadTracker ikona

MadTracker2.6.1 Full

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Popularny, bezpłatny program do komponowania muzyki. MadTracker (jak sugeruje nazwa) należy do grupy tzw. trackerów - wywodzących się jeszcze z SoundTrackera dla Amigi - łatwych w obsłudze programów do tworzenia muzyki opartej o instrumenty i próbki dźwiękowe (sample) zapisane na różnej ilości ścieżkach.

Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty z innych programów tego typu od MOD do S3M, XM i IT, a także własny format MT2. Instrumenty obsługiwane są w formacie XI oraz własnym MTI, a sample w WAV, AIFF, IFF, OGG oraz własnym MTS. Możliwe jest sterowanie programem przy pomocy klawiatury MIDI. Od wersji 2.5 MadTracker obsługuje instrumenty i efekty VST, a od 2.6 wspiera ASIO. Wersja bezpłatna nie posiada możliwości eksportu stworzonych utworów do plików w formacie WAV (dostępny jest za to OGG).

Wersja Full zawiera kilkanaśnie pluginów VST, 8 wbudowanych efektów, ponad 70 wysokiej jakości próbek a także przykładowe utwory.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań96 733
Data aktualizacji23 mar 2006
Rozmiar pliku14.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
MadTracker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)