WindowsMultimediaInne programy multimedialnemadVR
madVR ikona

madVR0.92.17

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

MadVR to wysokiej jakości render wideo technologii DirectShow. Dzięki niemu osiągnięmy jak najwyższą jakość obrazu podczas odtwarzania filmów, dostosowując poszczególne ustawienia do własnych preferencji i możliwości naszego komputera.

Narzędzie obsługuje rozmaite odtwarzacze plików multimedialnych, w tym między innymi Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC), które należy zainstalować, by móc zrobić użytek z MadVR. Pełna lista obsługiwanych aplikacji jest dostępna na oficjalnej stronie producenta, gdzie znajdziemy również odnośniki do wspieranych odtwarzaczy.

MadVR wykorzystuje technologię podpróbkowania kolorów (chroma subsampling) i zawiera liczne filtry odpowiadające za skalowanie obrazu, a także oferuje wspomaganie procesora graficznego (GPU), co pozwala na generowanie wysokie jakości filmów bez konieczności posiadania zaawansowanego sprzętu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
ProducentMathias Rauen
Liczba pobrań3 557
Data aktualizacji1 paź 2018
Rozmiar pliku39.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
madVR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)