madVR ikona

madVR0.92.17

WindowsMultimediaInne programy multimedialnemadVR
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

MadVR to wysokiej jakości render wideo technologii DirectShow. Dzięki niemu osiągnięmy jak najwyższą jakość obrazu podczas odtwarzania filmów, dostosowując poszczególne ustawienia do własnych preferencji i możliwości naszego komputera.

Narzędzie obsługuje rozmaite odtwarzacze plików multimedialnych, w tym między innymi Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC), które należy zainstalować, by móc zrobić użytek z MadVR. Pełna lista obsługiwanych aplikacji jest dostępna na oficjalnej stronie producenta, gdzie znajdziemy również odnośniki do wspieranych odtwarzaczy.

MadVR wykorzystuje technologię podpróbkowania kolorów (chroma subsampling) i zawiera liczne filtry odpowiadające za skalowanie obrazu, a także oferuje wspomaganie procesora graficznego (GPU), co pozwala na generowanie wysokie jakości filmów bez konieczności posiadania zaawansowanego sprzętu.

Udostępnij
madVR 0.92.17wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
ProducentMathias Rauen
Liczba pobrań3 378
Data aktualizacji1 paź 2018
Rozmiar pliku39.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
madVR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)