WindowsArchiwumProgramy archiwalneMagic Boss Key
Magic Boss Key ikona

Magic Boss Key4.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Magic Boss Key to niewielkie, ale użyteczne narzędzie do szybkiego ukrywania wszystkich uruchomionych w systemie aplikacji, otwartych folderów czy edytowanych plików lub dokumentów.

Program daje użytkownikowi możliwość wygodnego ukrywania wszelakich aktywnych okien w systemie Windows. Z poziomu narzędzia możemy dowolnie konfigurować uruchomione aplikacje, które uwzględniane będą podczas pracy programu. Producent postarał się, aby narzędzie było jak najprostsze w obsłudze. Ukrywanie okien inicjowane może być odpowiednim skrótem klawiszowym lub kombinacją przycisków myszy. W dowolnym momencie możliwe jest również przywrócenie wszystkich ukrytych wcześniej okien aplikacji.

Poza wspomnianą funkcjonalnością Magic Boss Key oferuje także kilka innych użytecznych opcji. Narzędzie potrafi wygonie ukrywać okna, ale również ikony na pulpicie i pasek zadań. Jego zaletą jest niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe oraz fakt, iż nie przeszkadza w codziennej pracy z komputerem.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań900
Data aktualizacji3 cze 2013
Rozmiar pliku1.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Magic Boss Key ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)