WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoMagic DVD Copier
Magic DVD Copier ikona

Magic DVD Copier10.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Magic DVD Copier to bardzo proste i skuteczne narzędzie przeznaczone do kopiowania "w locie" zawartości płyt DVD z filmami bez utraty jakości lub zapisywania jej na dysku twardym jako plik ISO w celu późniejszego wypalenia na nośnik optyczny.

Program daje nam możliwość wykonania pełnej kopii zapasowej kompilacji DVD-Video, skopiowanie głównego materiału wraz z wybraną ścieżką dźwiękową i napisami, jak również tworzenie backupów jedynie wybranych rozdziałów. Nie zabrakło także funkcji do podziału materiału DVD-9 na jednowarstwowe nośniki DVD-5, zabezpieczania stworzonej kopii hasłem oraz usuwania zabezpieczeń RC (Region Code) i UOP.

W przypadku wszystkich trybów wykonywania kopii (poza podziałem płyt dwuwarstwowych DVD-9) jeśli rozmiar wejściowego materiału wideo przekroczy 4,7 GB program zaproponuje nam konwersję, która nieznacznie pogorszy jakość wyjściowego filmu, ale umożliwi nagranie go na nośniku DVD-5. Ponadto, jeśli posiadamy zainstalowane w systemie oprogramowanie do wypalania płyt to możliwe jest z poziomu narzędzia wykorzystanie jego silnika nagrywania i zapisanie tworzonej kopii na płytę, bez konieczności wykorzystywania w tym celu zewnętrznych programów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań454
Data aktualizacji11 lip 2019
Rozmiar pliku7.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Magic DVD Copier ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)