WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoMagic DVD Ripper
Magic DVD Ripper ikona

Magic DVD Ripper10.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Magic DVD Ripper to proste, ale oferujące sporą funkcjonalność narzędzie do zgrywania zawartości nośników DVD z filmami bez utraty jakości oraz ich konwersji do formatów obsługiwanych przez konsole do gier, smarftony i przenośne odtwarzacze multimedialne.

Program pozwala na pracę w dwóch trybach - tworzenia kopii zapasowej oraz konwersji zawartości płyty DVD do jednego z powszechnie używanych formatów. Jako materiał źródłowy wykorzystany może być film zapisany na nośniku optycznym lub jego kopia, zapisana na dysku twardym jako struktura płyty. Magic DVD Ripper potrafi skopiować pełną zawartość kompilacji DVD-Video (wraz z menu, wszystkimi dostępnymi ścieżkami audio i napisami), główny materiał wideo z wskazaną ścieżką dźwiękową i napisami, a także umożliwia podział wideo w formacie DVD-9 do dwóch nośników DVD-5. Program dobrze radzi sobie z usuwaniem zabezpieczeń RC (Region Code), RCE (Region Code Enhanced), Sony ArccOS oraz UOP.

Pozostała funkcjonalność narzędzia obejmuje opcje konwersji wideo do wielu popularnych formatów. Podobnie jak w przypadku rippowania nośnika, tak również tutaj źródłem może być zawartość nośnika z filmem lub zapisana lokalnie struktura dysku. Program daje możliwość wyboru konwertowanego tytułu wraz z dźwiękiem i napisami. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw predefiniowanych konfiguracji dla najpopularniejszych urządzeń, który obejmuje takie pozycje jak Apple TV, iPod, iPhone, iPad, Google Nexus 7, Kindle Fire, PSP, PS3, PS Vita i wiele innych. Jeśli posiadane przez nas urządzenie nie jest dostępne na wspomnianej liście to nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć dla niego nowy profil.

Magic DVD Ripper wspiera na wyjściu następujące formaty wideo: VCD, SVCD, AVI (Xvid, DivX), WMV, MP3, MPEG2 i MP4. Narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być również do zgrywania z płyt DVD tylko ścieżki dźwiękowej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 983
Data aktualizacji11 lip 2019
Rozmiar pliku7.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Magic DVD Ripper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)