WindowsArchiwumProgramy archiwalneMAGIC Photo Denoiser

MAGIC Photo Denoiser1.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

MAGIC Photo Denoiser przyda się wszędzie tam, gdzie na zdjęciach pojawia się szum, ziarno, czy przebarwienia na ciemnych obszarach zdjęć. Dzięki temu programowi możliwe jest łatwe usuniecie artefaktów wynikających z szumu generowanego przez aparat cyfrowy w trudnych warunkach oświetleniowych oraz ziarna generowanego przez aparat podczas pracy na wysokiej czułości (ISO).

Podstawową zaletą programu jest banalnie prosty interfejs użytkownika, który nie zawiera żadnych zbędnych opcji. Program robi dokładnie to, do czego jest przeznaczony, i nic ponadto. Algorytm stosowany przez MAGIC Photo Denoiser jest tak opracowany, aby przy usuwaniu szumu obraz nie tracił detali i nie wyglądał na „zamydlony”. Warto zaznaczyć, że program może korzystać z możliwości nowoczesnych procesorów (obsługuje na przykład instrukcje SIMD i wiele rdzeni), dzięki czemu operacje wykonywane są bardzo szybko. Algorytm jest wciąż rozwijany, więc warto zawsze korzystać z najnowszej wersji programu.

Ważną zaletą programu jest również możliwość automatyzacji pracy. W wersji darmowej liczba zdjęć, które można załadować jednocześnie do przetworzenia, jest ograniczona i brak niektórych zaawansowanych ustawień, które znaleźć można w płatnej wersji PRO programu.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań4 481
Data aktualizacji1 wrz 2011
Rozmiar pliku5.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)