WindowsGryLogiczne i karcianeMagic Reversi 1.51

Magic Reversi 1.51

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Znakomite wykonanie bardzo znanej gry Reversi, wprawdzie doczekała się ona wielu realizacji jednak ta, którą proponujemy jest bardzo dopracowana i co na pewno nie bez znaczenia dostępna zupełnie bezpłatnie. Dla osób, które nie miały styczności z Reversi: jest to gra planszowa, w której mówiąc w skrócie należy zapełnić figurami więcej pól niż przeciwnik ale aby dokładnie zrozumieć logikę gry najlepiej samemu popróbować. Grę cechuje bardzo dopracowana grafika i animacja (podczas zmiany koloru figur).

Magic Reversi posiada kilka ciekawych opcji (możliwość gry sieciowej, wsparcie komunikatora ICQ), możemy wybrać wielkość pola gry (8x8, 10x10), wygląd figur (3 rodzaje), mamy do dyspozycji 10 poziomów trudności, a także 2 rodzaje mechanizmu sterującego grą komputera.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań18 504
Data aktualizacji15 sty 2003
Rozmiar pliku1.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)