bDTZYphN

Magic Reversi 1.51

Strona głównaWindowsGryLogiczne i karcianeMagic Reversi 1.51
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Znakomite wykonanie bardzo znanej gry Reversi, wprawdziedoczekała się ona wielu realizacji jednak ta, którą proponujemyjest bardzo dopracowana i co na pewno nie bez znaczenia dostępnazupełnie bezpłatnie. Dla osób, które nie miały styczności zReversi: jest to gra planszowa, w której mówiąc w skrócie należyzapełnić figurami więcej pól niż przeciwnik ale aby dokładniezrozumieć logikę gry najlepiej samemu popróbować. Grę cechujebardzo dopracowana grafika i animacja (podczas zmiany kolorufigur).

bDTZYphP

Magic Reversi posiada kilka ciekawych opcji (możliwość grysieciowej, wsparcie komunikatora ICQ), możemy wybrać wielkość polagry (8x8, 10x10), wygląd figur (3 rodzaje), mamy do dyspozycji 10poziomów trudności, a także 2 rodzaje mechanizmu sterującego grąkomputera.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Magic Reversi 1.51 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań18 470
Data aktualizacji15 sty 2003
Rozmiar pliku1.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZYpiu
bDTZYpiL