WindowsArchiwumProgramy archiwalneMagicTweak

MagicTweak4.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MagicTweak to bardzo przydatny program przeznaczony do optymalizacji i personalizacji systemu (Windows XP/2000/Me/98). Program posiada bardzo prosty, dobrze rozwiązany interfejs dzięki czemu nawet mało zaawansowani użytkownicy będą mogli swobodnie ingerować w ustawienia Windows. Funkcji jest olbrzymia ilość i nie sposób przy okazji krótkiego opisu dokładnie je opisać jednak na pewno program może sprawić, że Windows stanie się dla użytkownika bardziej przyjazne i wygodniejsze w obsłudze - zarówno w przypadku początkujących jak i zaawansowanych użytkowników okienek.

Z pośród bardzo wielu możliwości programu można wymienić choćby: odinstalowywanie programów, usuwanie plików tymczasowych (także ciasteczek - cookies), ukrywanie napędów i folderów, ukrywanie paska zadań i menu "Start", konfigurowanie paska zadań, przyporządkowywanie do określonych aplikacji określonych plików, dodatkowy panel sterowania, czyszczenie wszelkich "historii" - także IE, informacje o aktualnie zachodzących procesach - uruchomionych aplikacjach, wygodna kontrola nad autostartem i wiele, wiele innych, a także funkcje umożliwiające kontrolowanie urządzeń w naszym systemie (prędkość odczytu napędów, blokada autostartu z CD i inne...), sterowanie zamykaniem systemu itd... Ustawienia można oczywiście zabezpieczyć hasłami.

Uwaga!

Polską nakładkę można pobrać w dziale: PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań37 842
Data aktualizacji20 maj 2008
Rozmiar pliku1.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)