WindowsArchiwumProgramy archiwalneMAGIX Digital DJ
MAGIX Digital DJ ikona

MAGIX Digital DJ2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MAGIX Digital DJ to innowacyjne i zarazem rozbudowane oprogramowanie przeznaczone do tworzenia i miksowania muzyki na komputerze. Aplikacja jest przeznaczona zarówno dla początkującego DJ`a, jak również dla profesjonalistów i doświadczonych muzyków. MAGIX Digital DJ oferuje wszystko, co jest wymagane przy tworzeniu i modyfikowaniu setów, a także przy miksowaniu różnych rodzajów dźwięków.

Oprócz tego jest w pełni kompatybilny z bazą danych programu iTunes i wspiera również wszystkie najpopularniejsze urządzenia przeznaczone dla DJ`ów (kontrolery Midi). MAGIX Digital DJ posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, składający się z dwóch odtwarzaczy multimedialnych, wbudowanego miksera, biblioteki danych oraz z różnych funkcji, narzędzi i innych suwaków niezbędnych do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze.

Program został też wyposażony funkcje do miksowania dźwięku w czasie rzeczywistym, a także w przydatne narzędzie umożliwiające dodawanie własnych dźwięków lub dowolnej ilości piosenek, w celu stworzenia własnych utworów muzycznych lub innych remiksów. Warto dodać, że aplikacja korzysta również z technologii mufin, która pozwala na przeprowadzenie dokładnej analizy pliku muzycznego oraz wspomaga przy montowaniu i tworzeniu muzyki.

MAGIX Digital DJ posiada wygodną w obsłudze bibliotekę multimediów, za pomocą której możemy dodawać własną kolekcję piosenek i całych albumów oraz tworzyć specjalne listy do odtwarzania utworów muzycznych. Nie zabrakło w nim również specjalnych efektów i filtrów, wbudowanego 3-pasmowego equalizera do ulepszania jakości wydobywanego brzmienia, a także funkcji Loop do powtarzania wybranego fragmentu w utworze.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji demonstracyjnej i można go pobrać po wpisaniu odpowiedniego kodu znajdującego się na stronie producenta.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 476
Data aktualizacji19 maj 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
MAGIX Digital DJ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)